Hakkımızda

All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Kurucumuz Hakan Eldek İsviçre’nin başkenti Bern’de yaşamaktadır. 2004 yılında yapmış olduğu Küba ziyaretinde KIRMIZI KALİFORNİYA SOLUCANI (EİSENİA FOETİDA) ve gübresi ile tanışmasıyla bu serüven başlamıştır. Türkiye’de bu işi yapan firmaların ziyaretleri ardından, bizlerde oluşan fikir, Türkiye’nin bu iş için ideal olduğunu çünkü Türkiye’nin topraklarının bu gübreye mutlaka ihtiyacı olduğu çiftçimizin ve daha birçok alanda üretim yapan üreticilerimizin bereketini artıracak ürün solucan gübresidir. Fakat Türkiye’de bunu karşılayacak firmaların hem bilgi hem donanım konusunda yetersiz olduğunu kesin olarak farkeden ekibimiz, AMERİKA’DAN getirmiş oldukları Kırmızı Solucan (EİSENİA FOETİDA) cinsi solucanlar ile işe başlayarak kolları sıvamıştır. VE ORGANİC POWER SOLUCAN GÜBRESİ oluşmuştur. ORGANİC POWER markasıyla emin adımlarla yola doğru haraket etmeye başlamıştır. Ve görülecektir ki yola çıktığında bu sektörde ilgilenen herkesi tek tek geçecek, geçerkende yardımlarını esirgemeyecek ve sektörde ülke lideri olacaktır.

Misyonumuz

Gelecek neslin sağlıklı yaşam hakkını korumak, toprağın bereketini artırmak için çıktığımız bu yolda tamamen organik solucan gübresiyle Türkiye topraklarının verimini ve doğallığını artırmak, çiftçimizin işini kolaylaştırmak, solucan gübresini tüm tarımsal alanlara yaymak, Balık Çiftlikleri, Tavuk Çiftlikleri gibi birçok alanda solucan gübresinin kullanılmasını sağlamaktır.
Bizim ile beraber yola çıkan MİSYONUMUZA ortak olan çalışma arkadaşlarımız ve DOST – KARDEŞ çiftliklerimizle beraber bu toprak için elimizden gelenin en mükemmelini yapmak ortak hedefimizdir..
ORGANİC POWER SOLUCAN GÜBREMİZLE bunu başaracağımıza inanıyoruz.

Vizyonumuz

Dürüstlük,
Şeffaf ve doğru bilgi paylaşımı,
Disiplinli ve özverili çalışma,
Herşeyden önce ülkemizin ve milletimizin menfaati başta gelir.
İlkelerini biran olsun unutmamak,
Ülkemizin 2023 hedefine katkı sağlamak ve bu sektörde Türkiye lideri olmak, Dünyada ORGANİC POWER SOLUCAN GÜBRESİNİN ve ürünlerinin adını duyurmak.

TEŞEKKÜR

Bizim her zaman yanımızda olan ve bize MADDİ, MANEVİ desteklerini esirgemeyen şu anda Amerika’da üst düzey yöneticilik yapan CEYDA ELDEK – BATİRBEK ile ERKUT BATİRBEK’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız ve onlara da başarılar dileriz.